Wiadomości motoryzacyjne | Nowości - Auta - Motoryzacja | Moto porady | Zaloguj się
Start
Baza Firm
Praca
Dodaj darmowe ogłoszenie
Ogłoszenia motoryzacyjne
Pasaż finansowy
Menu
Ostatnio dodane

Normfest

Adres, kontakt, pozostałe dane
Ulica: Wichrowa 4/10, Miejscowość: 60-449 Poznań, Województwo: wielkopolskie
Strona internetowa: www.normfest.pl
Pozostałe dane
Ilość wizyt: 6077
Dodano: 2011-12-14
Skrócony opis firmy

Normfest Polska to branżowy dystrybutor najwyższej klasy zamiennych części do samochodów i akcesoriów. W stałej sprzedaży narzędzia HAZET oraz elementy elektryki samochodowej. Szeroka paleta kosmetyków samochodowych.

Opis działalności firmy

Głównym obszarem działalności spółki Normfest jest sprzedaż rozwiązań dla przedsiębiorstw motoryzacyjnych. Wśród oferowanych artykułów kosmetyki samochodowe, m.in. pasta polerska i do mycia rąk, środki pielęgnacyjne wszelakich części ? klimatyzacji, foteli, nadwozia. Sklep internetowy wyodrębnia różne produkty: elektryka samochodowa (żarówki, bezpieczniki, przewody), lakiernictwo, części samochodowe (odważniki do kół) naprawa (narzędzia Hazet). Fachowa kadra.

Nasze strony
Twoje miasto
Polecamy
Moto Tomaszów to portal darmowych ogłoszeń motoryzacyjnych z całego kraju oraz codzienne źródło wiadomości z Tomaszowa Mazowieckiego. Kupuj, sprzedawaj samochody osobowe, ciężarowe, motocykle i quady. Na portalu Moto Tomaszów zamieścisz bezpłatne ogłoszenia typu - sprzedam samochody osobowe, ciężarowe, motocykle, motorowery, quady oraz części i akcesoria samochodowe. Dodawanie ogłoszeń jest proste i darmowe. Moto Tomaszów to również informacja i rozrywka, dowiesz się o imprezach motoryzacyjnych w naszej okolicy, możesz podyskutować na rozbudowanym forum _ motoryzacyjnym lub dodać swoją firmę do przejrzystej bazy firm.